اینکوترم ها 2020

Share on email
Share on twitter
Share on linkedin
Share on facebook

 

 

اینکوترم ها قوانین شناخته شده جهانی در حوزه صادرات و واردات هستند. آنها هنگام تنظیم و تحقق قرارداد حمل و نقل کالا ، خریداران و فروشندگان را راهنمایی می کنند. یک مطالعه دقیق از INCOTERMS 2020 با فراهم آوردن شرایط تجاری مطلوب تر ، بازپرداخت این تلاش را به همراه خواهد داشت. به تولید کننده و خریدار اجازه می دهد تا درهای موثرتر تجارت مالی را باز کنند. امور مالی تجارت به واردکنندگان و صادرکنندگان در فعالیت های بازرگانی بین المللی کمک می کند.

 

تعریف InCoTerms (اصطلاحات تجاری بین المللی) اولین بار در سال 1936 توسط اتاق بازرگانی بین المللی (ICC) ارائه شد. Incoterms 2020 اولین به روزرسانی از سال 2010 برای همگام شدن با روند تجارت جهانی در حال پیشرفت است.

 

آخرین نسخه قوانین از اول ژانویه 2020 به اجرا درآمد. این قانون شامل یازده اینکوترم جداگانه بود ، با برخی تجدید نظرهای خاص که ارزش پرداختن دارد.

 

Incoterms 2020 رسماً نقطه تحویل را در معامله تعریف می کند در جایی که “خطر از بین رفتن یا خسارت کالا از فروشنده به خریدار منتقل می شود”. در مقابل ، قبلاً ، این واژه توضیح غیررسمی تری داشت.

 

قوانین Incoterms 2020 با ذکر شرایط واردات و صادرات ، امنیت را بیشتر شیوع می بخشد. همچنین ، آنها در تشخیص اینکه خریدار یا فروشنده مسئول تأمین هر یک از این شرایط است ، کمک می کنند.

 

 

منبع : سایت بازرگانی velotrade

ترجمه : گروه بازرگانی کوشان   

Authors

Entrepreneur
Entrepreneur
مشاور مدیریت، کسب و کار، تولید و کیفیت